Pielgrzymka do Fatimy

15 - 18 listopada 2019 r.

Informator:
1. Wylot z Warszawy do Lizbony. Lot trwa 4 godz. Linie lotnicze TAP - portugalskie. Na lotnisko i z powrotem zorganizowany wyjazd autokarem. Warszawa 14.55 -  Lizbona 18.05; Lizbona 9.00 - Warszawa 14.00

2. Lizbona (Portugalia) - po przylocie podstawionym autobusem oczekującym na parkingu przy lotnisku przejazd do Fatimy około 1.20 godz.

3. W Fatimie nocleg w hotelu "Residencial Ribeiro": pokoje 2, 3 osobowe. Posiłki: śniadanie i obiadokolacja system barowy w hotelu. Odległość od hotelu do Sanktuarium MB Fatimskiej 10 - 15 minut drogi.

4. W Fatimie spędzamy czas na modlitwie, uczestnictwie w nabożeństwach. Msza św. w kaplicy objawień w języku polskim. Wyjście na Drogę Krzyżow, zwiedzanie domów dzieci fatimskich, kościoła w Fatimie, kompleksu sanktuaryjnego oraz możliwość samotnych spacerów i modlitwy w różnych miejscach: kaplica objawień, kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu, Bazylika różańcowa.

5. Zabieramy ważne dokumenty: dowód osobisty lub paszport.

6. Całkowity koszt pielgrzymki 1.950 zł. W koszt wchodzi: przelot samolotem w obie strony, autokar w Polsce i Portugalii, pobyt w hotelu z wyżywieniem, ubezpieczenie podstawowe, wejście do muzeum w Fatimie.

7. Zapisy w kancelarii wraz z zaliczką 300 zł do 30 marca 2019 r. Pozostała kwota do końca sierpnia.

8. We wrześniu odbędzie się spotkanie organizacyjne. Termin będzie podany z początkiem sierpnia br.

9. Telefon kontaktowy - ks. Wojsław Czupryński 600-752-452

Uwaga:
Przy zapisie podajemy: Nazwisko i imiona, data urodzenia, pesel, adres zamieszkania tel. kontaktowy do pielgrzyma oraz telefon kontaktowy do rodziny.