21. Niedziela zwykła (23.08.2020)

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. To wyraz naszej miłości wobec innych, szczególnie osób starszych i chorych. Przypominamy też, że w każdą niedzielę sprawujemy trzy msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 12.30.

2. W środę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w Silicach. W imieniu naszych parafian z Silic i własnym zapraszam na tę mszę świętą. Kto nie będzie mógł dotrzeć do Silic zapraszam do kościoła w Klebarku, tu także msza św. o godz. 18.00.

3. W czwartek (27.08) wyjazd rowerowy dla ministrantów do Wójtowa. Zbiórka pod kościołem o godz. 10.00.

4. W sobotę (29.08) pielgrzymka do Gietrzwałdu. Najpierw samochodami dotrzemy do Łupstychu, skąd dalej (ok. 12 km) już pieszo podążymy do Gietrzwałdu. Spotykamy się o godz. 7.00 rano przy kościele.

5. Zapowiedzi: Szymon Kazimierczak (zam. w Ciechocinku) oraz Justyna Kowalewska (zam. w Skajbotach) – zap. 1.

6. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego, który w dużym stopniu poświęcony jest funkcjonowaniu parafii, o nowych zadaniach i koniecznych zmianach, jakie stoją przed wspólnotami parafialnymi.