22. Niedziela Zwykła (30.08.2020)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Gietrzwałdu: za wspólną modlitwę i świadectwo wiary. Cieszymy się, że z roku na rok jest nas coraz więcej.
2. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Przypominamy też o dodatkowej mszy świętej w naszym kościele o godz. 12.30.
3. Z wielką radością ogłaszamy powstanie scholi w naszej parafii, która animuje śpiew na mszy św. o godz. 12.30. Dziękuję Paniom Asi Tomkowskiej, Asi Wojno i Izie Wiśniewskiej za poświęcony czas i profesjonalną opiekę nad scholą. Chętnych zapraszamy na próbę w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na plebanii.
4. Msza św. o godz. 12.30 będzie mszą świętą dla rodzin z dziećmi. Już od najbliższej niedzieli zaczynamy losowanie ziarna. Każde dziecko otrzyma także książeczkę, w której jest miejsce na wklejanie obrazków z mszy niedzielnych i pierwszo-piątkowych z mądrymi komentarzami ks. Twardowskiego.
5. Jutro po mszy świętej ok. godz. 18.30 spotkanie Rady Parafialnej.
6. W tym tygodniu: I-szy czwartek, I-szy piątek, I-sza sobota miesiąca. W czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
7. W sobotę generalne sprzątanie kościoła - o godzinie 10.00. Zapraszam wszystkich do pomocy.
8. Zapowiedzi: Szymon Kazimierczak (zam. w Ciechocinku) oraz Justyna Kowalewska (zam. w Skajbotach) – zap. 2.
9. Polecamy nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa, w obu wiele ciekawych tekstów.