23. Niedziela Zwykła (06.09.2020)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Paniom i Panom, którzy uczestniczyli we wczorajszych pracach porządkowych.

2. Przypominamy, że msza święta o godz. 12.30 jest szczególnie dedykowana rodzinom. Chłopców zapraszamy do służby liturgicznej ołtarza, dziewczynki i chłopców do scholi. Wszystkie dzieci, które jeszcze nie mają książeczek na obrazki z kolejnych niedziel i I-szych piątków miesiąca, prosimy o ich zabranie. Dziś także pierwszy numer „Ziarna”. Losowanie za tydzień na mszy świętej o godz. 12.30.

3. W najbliższy wtorek, 8 września, święto Narodzenia NMP. Ważny dzień dla naszej parafii, w której Matka Boże zawsze była otaczana szczególną miłością i czcią. Zapraszamy na mszę o godz. 18.00.
W tym dniu rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację „Tota Tua” oraz „Miłujcie się!". To wspólne przedsięwzięcie wielu ruchów i wspólnot katolickich. Rekolekcje będą odbywać się w formie cyfrowej na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.oddanie33.pl - na której znajdą się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust. Główne uroczystości ku czci Krzyża Świętego połączone z parafialnymi dożynkami na mszy świętej o godz. 11.00. Słowo Boże wygłosi ks. dr Hubert Tryk – rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Olsztynie.

5. Zapowiedzi przedślubne:

• Szymon Kazimierczak (zam. w Ciechocinku) i Justyna Kowalewska (zam. w Skajbotach) – zapowiedź 3.
  • Łukasz Szumski (zam. w Klebarku Małym) i Sylwia Dobrzańska (zam. w Skrzyńsku) – zapowiedź 1.

6. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego.