27. niedziela zwykła (08.10.2017)

1. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej w naszym kościele – codziennie o godz. 17.30. W niedzielę różaniec o godz. 8.30.

2. Dziś dzień Papieski. Pamiętajmy o modlitwie za papieża i w jego intencjach. Zechciejmy także – kto może – wesprzeć „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , czyli fundusz stypendialny wspierający naukę młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Ofiary można składać do specjalnych puszek przy wyjściach z kościoła. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

3. Dziś po mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast w następną niedzielę, 15 października, z kandydatami do bierzmowania oraz z ich rodzicami.

4. W zakrystii jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym między innymi tekst o bolesnych sytuacjach rodziców, których dzieci utraciły wiarę. Znajdziemy też wiele innych bardzo ciekawych i wartościowych tekstów.

5. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych i udziału we mszy św. w ciągu tygodnia.

6. W następną niedzielę, 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. O godz. 11.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich rodziców, którzy utracili swoje dzieci.

7. Dziś na mszy św. o godz. 11.00 żegnamy ks. Gerarda. Chcemy też modlić o błogosławieństwo i potrzebne łaski w realizacji zadań, które podejmuje na chwałę Bożą i dla pożytku ludzi.