30. niedziela zwykła (29.10.2017) – Rocznica Poświęcenia Kościoła

1. W środę, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy świętych jak w niedzielę. Msza święta o godz. 11.00 będzie odprawiona na cmentarzu. O godz. 10.30 wyruszymy z Kościoła w procesji na cmentarz, polecając przy kolejnych stacjach zmarłych kapłanów, rodziców i przodków, krewnych i dobrodziejów, poległych w wojnie i wszystkich zmarłych. (W przypadku złej aury msza święta zostanie odprawiona w kościele).

2. W czwartek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Uroczysta msza św. i nabożeństwo w intencji naszych zmarłych o godz. 18.00.

3. Przez cały listopad 15 min. przed wieczorną mszą świętą (godz. 17.45) będziemy w Koronce powierzali Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych polecanych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.
Msze święte za zmarłych (w liczbie 30) zostaną odprawione w listopadzie i grudniu. Na ławkach oraz przy wyjściach z kościoła są jeszcze kartki na „wypominki” oraz na msze św. za zmarłych.

4. W tym tygodniu przypada I piątek oraz I sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 5 zł. Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego w cenie 4 zł.

6. Najserdeczniejsze podziękowania Drogim Parafianom, którzy mimo kiepskiej pogody porządkowali w sobotę teren przy cmentarzu i kościele. Bardzo, bardzo dziękuję!