29. niedziela zwykła (22.10.2017)

1. Przed nami ostatnie dni października – miesiąca modlitwy różańcowej. Zapraszam do duchowej mobilizacji i udziału we wspólnej modlitwie różańcowej w naszym kościele – codziennie o godz. 17.30. W niedzielę różaniec o godz. 8.30. Dzieci zapraszamy szczególnie w środę i piątek. Cieszę się, że jest nas coraz więcej na Eucharystii w ciągu tygodnia.

2. W najbliższym tygodniu: w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantom już dziś składamy najlepsze życzenia.

3. W ramach przygotowania do Uroczystości Wszystkich Świętych, a także wspomnienia naszych bliskich zmarłych zapraszam do wspólnej akcji porządkowania cmentarza. Rozpoczynamy w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Proszę zabrać ze sobą potrzebne narzędzia (grabie, wiadra, itp.).

4. Na ławkach oraz przy wyjściach z kościoła są wyłożone kartki na „wypominki” oraz na msze św. za zmarłych.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in. artykuł o naprotechnologii – metodzie pomagającej bezdzietnym małżeństwom doczekać się potomstwa oraz ciekawy wywiad z panią premier.

6. Gorące podziękowania Drogim Parafianom za okazane serce (zaopatrzenie plebanii w jabłka i jajka, za fundowanie kwiatów i za ich układanie). W najbliższy wtorek msza święta w intencji darczyńców naszej parafii.