3. niedziela Adwentu (17.12.2017)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za liczny i głęboki udział w Rekolekcjach adwentowych. To piękne świadectwo wiary i zaangażowania w sprawy najważniejsze. Gorące podziękowania dla Pani Uli i wszystkich pań, które zatroszczyły się o posiłki dla księży w czasie rekolekcji. Wszyscy chwalili wyśmienite potrawy i pyszne wypieki. Dziękuję także za hojne ofiary, które w ostatnim czasie wpłynęły na konto parafii.

2. W zakrystii są jeszcze opłatki oraz świece Caritas.

3. W poniedziałek i wtorek nie ma mszy świętej.

4. Chętnych i dysponujących czasem zapraszamy do pomocy przy ustawianiu choinek i żłóbka - czwartek, godz. 10.00.

5. Do czwartku można jeszcze zgłaszać wizyty księdza do chorych. Odwiedziny chorych w najbliższy piątek od godz. 11.00.

6. W sobotę, 23 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne przygotowania ozdób świątecznych na choinki przy żłóbku. W tym dniu msza św. roratnia o godz. 9.00, po niej spotkanie.

7. Za tydzień IV Niedziela Adwentu. Msze św. jak w każdą niedzielę o 9.00 i 11.00. W o północy pasterka.

8. Wizytę duszpasterską "kolędę" rozpoczniemy zaraz po świętach, 27 grudnia. Szczegółowy plan za tydzień.

9. Zachęcam do zakupu i lektury nowych numerów Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.