31. niedziela zwykła (05.11.2017)

1. Przez cały listopad trwamy na modlitwie za zmarłych. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych. O 18.00 Msza święta za zmarłych.

2. W sobotę Święto Niepodległości. O godz. 11.00 Msza święta za Ojczyznę. Po mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem Pomordowanym Prześladowanym Kapłanom i Ludowi Diecezji Warmińskiej.
O godz. 13.00 na placu przy remizie OSP w Purdzie rozpocznie się III Gminny Bieg Niepodległości. Po biegu wspólne ognisko i grochówka dla wszystkich uczestników.

3. W najbliższą sobotę po mszy świętej wieczornej ok. 18.40 spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz Rodziców kandydatów do bierzmowania w Domu Parafialnym. Obecność obowiązkowa.

4. W przyszłą niedzielę będzie możliwość złożenia podpisu pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego, u którego diagnozuje się upośledzenie i wady rozwojowe. Przy podpisie będzie potrzebny numer dowodu osobistego.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.