32. niedziela zwykła (12.11.2017)

1. Codziennie przez cały listopad modlimy się za naszych zmarłych poleconych w wypominkach. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych. O 18.00 Msza święta za zmarłych. Serdecznie zapraszam.

2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy na różny sposób przyczynili się do uświetnienia Święta Niepodległości. Pocztom Sztandarowym z naszej szkoły i straży Pożarnej, także za wystawienie warty honorowej. Serdecznie podziękowanie Paniom Joli i Monice za pyszne ciasta, którymi mogliśmy poczęstować przybyłych gości. Gorące podziękowania dla Pani Uli i Jadwigi, które gorliwie sprzątają naszą świątynie i zawsze są gotowe do wszelkiej pomocy. Uroczystość piękna i ważna. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie nas więcej, by razem świętować wielki dar niepodległości i modlić się za naszą Ojczyznę.

3. Dziś i jeszcze do następnej niedzieli jest możliwość złożenia podpisu pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, który ma na celu zwiększyć ochronę życia dziecka poczętego, u którego diagnozuje się upośledzenie i wady rozwojowe. Przy podpisie jest potrzebny numer PESEL.

4. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.