4. niedziela Adwentu (24.12.2017)

1. Dziś 4. Niedziela Adwentu, ale już za kilka godzin rozpoczniemy radosne świętowanie Narodzin Zbawiciela. Serdecznie dziękuję naszym Parafianom, którzy pomogli w przygotowaniu naszej świątyni na święta: Panom Krzysztofowi Burczyńskiemu i Robertowi Karcz za przywiezienie choinek, naszym niezawodnym strażakom za ich ustawienie, Panu Lechowi Sokol za przygotowanie żłóbka, Paniom Uli i Jadzi za posprzątanie Kościoła, ks. Henrykowi i młodzieży za dekorację, Pani Kasi i Pani Ewie oraz dzieciom za przygotowanie ozdób choinkowych (zdjęcia poniżej).

2. Po zmierzchu zasiądziemy do Wigilijnej Wieczerzy w gronie najbliższych. Pamiętajmy o samotnych. Zadbajmy o to, aby w ten wieczór nie byli sami.

3. O 24.00 Pasterka. Jutro i w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia msze święte wg porządku niedzielnego o 9.00 i 11.00. W tym tygodniu:
• w środę (27.12) – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
• w czwartek (28.12) – święto Świętych Młodzianków.
Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00

4. Dziękuję za wsparcie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – sprzedaliśmy wszystkie świece. W zakrystii są jeszcze opłatki.

5. Odwiedziny duszpasterskie „kolędę” rozpoczniemy zaraz po świętach:
• w środę (27.12) – Bogdany
• w czwartek (28.12) – Skajboty Kolonia – strona lewa
• w piątek (29.12) – Skajboty Kolonia – strona prawa
• w sobotę (30.12) – Skajboty – wieś.
Początek kolędy o 15.00, w sobotę od 11.00.

6. W zakrystii jest nowy podwójny świąteczny numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.