5. Niedziela Wielkanocna (10.05.2020)

1. Zachęcam do powrotu do kościoła. Przypominam, że obecnie w naszej parafii są sprawowane cztery msze święte niedzielne (w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30). Serdecznie zapraszam także na nabożeństwa majowe: codziennie o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu:
- w środę (13 maja) NMP Fatimskiej
- w czwartek (14 maja) św. Macieja Apostoła
- w sobotę (16 maja) św. Andrzeja Boboli

3. We wtorek pogrzeb śp. Wandy Piłat, naszej parafianki z Patryk. Msza święta o godz. 10.30

4. Ojciec Święty Franciszek, kieruję prośbę, aby „czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa”.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego. A w nim m.in. o różnych teoriach na temat Covid-19, oraz o kondycji naszej wiary w kontekście epidemii. Wiele ciekawych przemyśleń i spostrzeżeń, o tym na czym budujemy i co jest naszym celem. Gorąco zachęcam do lektury.

6. Dziękuję wszystkim, którzy przez bankowość internetową lub osobiście wspierają naszą parafię.