1. Niedziela Adwentu (29.11.2020)

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy czas Adwentu. Roraty we wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00.
    Rekolekcje adwentowe, które rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu poprowadzi ks. Piotr Andrukiewicz – redemptorysta.
  2. Jutro uroczystość ku czci świętego Andrzeja Apostoła – patrona Archidiecezji Warmińskiej i jednocześnie ostatnie wypominki i msza święta za naszych zmarłych. Zapraszam na godz. 18.00.
  3. W najbliższym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta od godz. 17.30, o 17.45 nabożeństwo.
  4. W niedzielę, 6 grudnia wspomnienie św. Mikołaja. Msza święta o godz. 12.30 będzie sprawowana w intencji wszystkich dzieci z naszej parafii.
  5. Są już do nabycia opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny. Małe w cenie 5 zł, duże – 15 zł. Fundusze ze sprzedaży są przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece i opłatki zaraz po mszy świętej będą wystawione na balaskach.
  6. Pani Kasi Kozłowskiej i Rozali bardzo dziękuję za piękne kwiaty i wykonanie adwentowej dekoracji.
  7. Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym ciekawe duchowe propozycje na adwent, polecam też ciekawy tekst Marcina Jakimowicza i wywiad z o. prof. Jackiem Salijem.