IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

(22.04)

9.00 Śp. Zofię Ptak (7 r. śm.), Monikę Ptak

i córeczkę Wiktorię (11 r. śm)

10.30

Skajboty

12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji urodzin oraz dla całej rodziny
PONIEDZIAŁEK

(23.04)

Uroczystość św. Wojciecha

18.00 Śp. Czesławę (k) Olbryś

(30 d. po powtórnym pochówku)

WTOREK

(24.04)

18.00
ŚRODA

(25.04)

Święto św. Marka

18.00
CZWARTEK

(26.04)

18.00
PIĄTEK

(27.04)

18.00
SOBOTA

(28.04)

17.00 ślub: Marta Łuczyńska – Sebastian Burczyński
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

(29.04)

 

9.00 w intencji Uli o zdanie matury i dobre wybory życiowe
10.30

Skajboty

12.00 Śp. Reginę Jadwigę Sosnowik

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

(15.04)

9.00 Anielka Suchowiecka (20. rocz. ur.)
10.30

SKAJBOTY

 Śp. Andrzej Głód (1 r. śm)
12.00 Śp. Monika, + Wiktoria (11 r. śm)
PONIEDZIAŁEK

(16.04)

18.00
WTOREK

(17.04)

18.00
ŚRODA

(18.04)

18.00
CZWARTEK

(19.04)

18.00
PIĄTEK

(20.04)

18.00
SOBOTA

(21.04)

18.00
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

(22.04)

 

9.00 Śp. Zofia Ptak (7 r. śm.), Monika Ptak i córeczka Wiktoria (11 r. śm)
10.30

(SKAJBOTY)

12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji urodzin oraz dla całej rodziny

NIEDZIELA

(8.04)

 

NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

9.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty Gajdulewicz
10.30

(MOKINY)

12.00 Śp. Jolanta Drążkiewicz (intencja od męża i dzieci)
PONIEDZIAŁEK

(9.04)

ZWIATOWANIE PAŃSKIE

18.00
WTOREK

(10.04)

18.00
ŚRODA

(11.04)

18.00
CZWARTEK

(12.04)

18.00
PIĄTEK

(13.04)

18.00 Śp. Anielka Kozłowska
SOBOTA

(14.04)

18.00
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

(15.04)

 

9.00 Anielka Suchowiecka (20. rocz. ur.)
10.30

(SKAJBOTY)

 Sp. Andrzej Głód (1 r. śm)
12.00 Śp. Monika, córka Wiktoria (11r. śm)

NIEDZIELA

(1.04)

 

WIELKANOC

6.00 Za wszystkich zmarłych z rodz. p. Wińskich, Wszędyrównych i Kozłowskich
9.00 Za zm. Piotra Dobczyńskiego i wszystkich zmarłych z rodz. p. Bobczyńskich i Banasiak
12.00 Za parafian i wspólnotę Żywego Różańca
PONIEDZIAŁEK

(2.04)

 

WIELKANOCNY

9.00 + Józef, + Henryk, + Antonina, + Władysław, + Kazimierz, + Franciszka Nowiccy oraz za zmarłych z r. Nowickich i Krajewskich
10.30

Skajboty

12.00 + Maria i Czesław Iwanowscy
WTOREK

(3.04)

18.00 + Weronika Szwarc (30 d.p.p)
oraz + Kazimierz i + Norbert
ŚRODA

(4.04)

18.00 O uzdrowienie wewnętrzne i łaskę wiary dla Marty
CZWARTEK

(5.04)

18.00
PIĄTEK

(6.04)

18.00
SOBOTA

(7.04)

18.00
NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

(8.04)

 

9.00 O zdrowie i błog. Boże dla Danuty Gajdulewicz
10.30

(Mokiny)

12.00 Śp. Jolanta Drążkiewicz (intencja od męża i dzieci)