VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

(6.05)

9.00 Za wspólnotę Żywego Różańca
10.30

MOKINY

12.00 O Boże błog. dla Oli z okazji 15. ur.
i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
PONIEDZIAŁEK

(7.05)

18.00
WTOREK

(8.05)

(św. Stanisława)

18.00 Śp. Kazimierz Radziszewski
ŚRODA

(9.05)

18.00
CZWARTEK

(10.05)

18.00 O Boże Błogosławieństwo dla Kingi z okazji urodzin
PIĄTEK

(11.05)

18.00 Śp. Helena Koledzińska
(30 dzień po pogrzebie)
SOBOTA

(12.05)

18.00 Śp. Czesław Grabowski (5 r. śm)

Śp. Genowefa i Stanisław Grabowscy

WNIEBOWSTĄPIENIE

PAŃSKIE

(13.05)

 

9.00 Za zmarłych z rodz. Brozi, Burczyńskich oraz śp. Elizabeth
10.30

SKAJBOTY
12.00 Śp. Stanisława(k) i Stanisław
oraz Eleonora i Antoni Borowi

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

(29.04)

9.00 w intencji Uli o zdanie matury i dobre wybory życiowe
10.30

(SKAJBOTY)

12.00 Śp. Reginę Jadwigę Sosnowik

 

Chrzty: Piotr Zawal, Hanna Pasztaleniec

PONIEDZIAŁEK

(30.04)

18.00
WTOREK

(1.05)

18.00
ŚRODA

(2.05)

18.00
CZWARTEK

(3.05)

UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00
12.00 Śp. Jana Krawicha, Martę Krawich,

Erykę Reddig i Augusta Czarneckiego

PIĄTEK

(4.05)

ŚW. FLORIANA

18.00 W intencji OSP Klebark Wielki
SOBOTA

(5.05)

18.00
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

(6.05)

 

9.00 Za wspólnotę Żywego Różańca
10.30

(SKAJBOTY)

12.00 O Boże błog. dla Oli z okazji 15. ur.
i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

(22.04)

9.00 Śp. Zofię Ptak (7 r. śm.), Monikę Ptak

i córeczkę Wiktorię (11 r. śm)

10.30

Skajboty

12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji urodzin oraz dla całej rodziny
PONIEDZIAŁEK

(23.04)

Uroczystość św. Wojciecha

18.00 Śp. Czesławę (k) Olbryś

(30 d. po powtórnym pochówku)

WTOREK

(24.04)

18.00
ŚRODA

(25.04)

Święto św. Marka

18.00
CZWARTEK

(26.04)

18.00
PIĄTEK

(27.04)

18.00
SOBOTA

(28.04)

17.00 ślub: Marta Łuczyńska – Sebastian Burczyński
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

(29.04)

 

9.00 w intencji Uli o zdanie matury i dobre wybory życiowe
10.30

Skajboty

12.00 Śp. Reginę Jadwigę Sosnowik

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

(15.04)

9.00 Anielka Suchowiecka (20. rocz. ur.)
10.30

SKAJBOTY

 Śp. Andrzej Głód (1 r. śm)
12.00 Śp. Monika, + Wiktoria (11 r. śm)
PONIEDZIAŁEK

(16.04)

18.00
WTOREK

(17.04)

18.00
ŚRODA

(18.04)

18.00
CZWARTEK

(19.04)

18.00
PIĄTEK

(20.04)

18.00
SOBOTA

(21.04)

18.00
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

(22.04)

 

9.00 Śp. Zofia Ptak (7 r. śm.), Monika Ptak i córeczka Wiktoria (11 r. śm)
10.30

(SKAJBOTY)

12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Piotra z okazji urodzin oraz dla całej rodziny