III Niedziela Zwykła (27.01.2019)

1. Jest jeszcze możliwość wsparcia powstającego w naszej diecezji Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci. Cegiełki w cenie 20 (już tylko takie pozostały) można nabyć w zakrystii lub kancelarii.

2. W najbliższą sobotę, 2.02 święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. o godz. 18.00. Wcześniej, o godz. 10.00 zapraszam do rozbierania żłóbka i choinek. Natomiast wieczorem po mszy św. spotkanie Laboratorium wiary. W programie polski film „Teraz i zawsze” bardzo ciekawie podejmujący zagadnienie powołania i wiary.

3. Polecam lekturę „Gościa Niedzielnego”. W najnowszym numerze:
•  bezpłatny dodatek: płyta z filmem: „Bóg nie umarł 2”
• ciekawy wywiad z Krzysztofem Skowrońskim prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy polskich na temat sytuacji na rynku środków masowego przekazu.
• oraz bardzo dobry tekst Marcina Jakimowicza o tym, czym jest autentyczna modlitwa.

4. Przypominam, że na półeczce (obok Gościa Niedzielnego) w każdą niedzielę można losować cytat z Pisma świętego. Niech będzie ono źródłem duchowych przemyśleń i inspiracji na nowy tydzień.