Święto Chrztu Pańskiego (10.01.2021)

1. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych. Za tydzień także po mszy św. o 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. W tym roku kolęda na indywidualne zaproszenie. W miarę możliwości proszę o sąsiedzką współpracę, aby uzgodnić wspólny termin kolędy dla rodzin zamieszkujących w tej samej okolicy. Dziękuję za życzliwe przyjęcie rodzinom z Patryk i Silic, dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, także te wpłacane na konto parafialne.
  3. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym, m.in:
    • wywiad z o. Leonem Knabitem o wygranej walce z koronawirusem;
    • artykuły o św. Józefie, patronie obecnego roku;
    • oraz dodatek – krótki modlitewnik na rozpoczynający się rok ze świętym Józefem.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Nowacka (Silice) oraz Rafał Kondratowicz (Ełk – parafia Chrystusa Sługi) – zapowiedź 3.