2. Niedziela Wielkiego Postu (28.02.2021)

1. W imieniu całej parafialnej wspólnoty bardzo gorąco dziękuję Pani Katarzynie Kozłowskiej za przygotowanie wielkopostnej dekoracji. Dziękuję także za ufundowanie do ołtarza Matki Bożej świecznika wotywnego.
  2. Dziękuję za liczny udział w nabożeństwach pasyjnych i serdecznie zapraszam:
    – Droga Krzyżowa – w piątki o 17.30.
    – Gorzkie Żale – w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i I-sza sobota miesiąca. W te dni wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 17.30, a w piątek od godz. 17.00.
  4. Przypominam o akacji zbierania starych, zepsutych telefonów, smartfonów i tabletów, aby w ten sposób wesprzeć remont Ośrodka rekolekcyjnego dla dzieci i młodzieży w Nowym Kawkowie. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
  5. Za tydzień po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
  6. Zachęcamy do lektury: „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in.:  kolejne rozważanie rekolekcyjne z ks. F. Blachnickim. Jest jeszcze kilka numerów „Małego Gościa”.