5. Niedziela Wielkanocna (2.05.2021)

1. Paniom Uli, Jadwidze i Monice, serdecznie dziękuję za porządki przy figurze Matki Bożej.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe: codziennie o godz. 17.30, w niedzielę i uroczystości po mszy św. o godz. 9.00.
  3. Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. o 9.00 i 11.00. (Nie będzie mszy świętej o godz. 12.30)
  4. We wtorek, 4 maja wspominamy św. Floriana, patrona strażaków. Msza święta w intencji naszych Strażaków – Ochotniczej Straży Pożarnej „Pomoc Maltańska” w Klebarku Wielkim o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek miesiąca. Spowiedź święta przed nabożeństwem majowym od 17.15.
  6. W sobotę po mszy świętej o godz. 18.00 zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą uwielbienia i świadectwami. To będzie piękny duchowy wieczór. Zapraszam.
  7. W następną niedzielę po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  8. Polecam nowy numer Gościa niedzielnego w którym m.in. wspomnienie o Abp. Wojciechu Ziembie, o III powstaniu śląskim, o prześladowaniu duchowieństwa w czasie II wojny światowej, o środkach Funduszu Odbudowy.
  9. Zapowiedzi przedślubne:
    – Izabela Dutkowska (zam. w Kalniku) i Daniel Krasicki (zam. Klebark Wielki) – zap. 1.
    – Karolina Grzyb (zam. Ostrołęka) i Michał Borowy (zam. Skajboty) – zap. 2.