2. Niedziela Adwentu (5.12.2021)

1. Rozpoczęliśmy drugi tydzień Adwentu. We wtorki, czwartki i soboty o godz. 18.00 zapraszamy na roraty. Pamiętajmy o lampionach. Przybywajmy całym rodzinami.
  2. W najbliższą środę (8.12) uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i zakończenie roku ku czci św. Józefa. Zapraszamy na godz. 18.00. Przypominamy, że w każdą środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa do św. Józefa. Natomiast w każdy piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej.
  3. W sobotę spotkanie Laboratorium wiary. Będziemy rozważali 8. rozdział Dziejów Apostolskich oraz kolejny fragment Adhortacji „Amoris laetitia”.
  4. W przyszłą niedzielę (12.12) po mszy świętej o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  6. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Miłujcie się” oraz płyty CD z katechezami s. Miriam ze Wspólnoty Błogosławieństw (ofiara dobrowolna).
  7. W zakrystii można nabyć świece wigilijne i opłatki.