Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (17.04.2022)

Niech radość Wielkanocnego Poranka
i nadzieja naszego Zmartwychwstania
rozproszy wszelki smutek i sprawi, że wiara, nadzieja i miłość zagoszczą w Waszych sercach,
a błogosławieństwo Zmartwychwstałego
niech Wam towarzyszy każdego dnia!

ks. Radek i ks. Wojsław

1. Dziś msze święte jeszcze o godz. 11.00 i 12.30
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę: o 9.00, 11.00 i 12.30.
  3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele codziennie po mszy świętej wieczornej.
  4. W czwartek rozpoczynamy próby liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy na mszę świętą o godz. 18.00.
  5. W sobotę po mszy świętej spotkanie Laboratorium wiary. Będziemy rozważali kolejne rozdziały księgi Dziejów Apostolskich (rozdziały 21-23)
  6. Gorąco dziękuję:
    • naszym chórzystom za piękny śpiew;
    • służbie liturgicznej
    • Panu Grzegorzowi Łabaczowi za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego;
    • Pani Eli Stachurskiej za zakup pięknych kwiatów
  7. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym naszą parafię.
  8. W minioną niedzielę zebraliśmy na ogrzewania kościoła 3.300 zł. Dodatkowo na konto parafii wpłynęło 2.500 zł. To pozwoliło opłacić ostatni rachunek za ogrzewanie kościoła (7.200 zł). Jeszcze raz dziękuję wszystkim ofiarodawcom za dobre serce.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Patrycja Kobus z Klebarka Wielkiego i Mateusz Rudziński z Pruszcza Gdańskiego – zapowiedź 2.
  10. Polecamy nowe numery „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”.