13. Niedziela zwykła (26.06.2022)

Słowo Boże zwraca dzisiaj naszą uwagę na tych spośród nas, których Pan powołuje w sposób szczególny na swoich uczniów i towarzyszy. Jest ich wielu, ale tylko nieliczni gotowi są pójść za usłyszanym głosem. Dlatego trzeba, byśmy się za nich modlili.

1. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom i organizatorom obchodów ku czci św. Jana Chrzciciela.
  2. Dziś o godz. 12.30 uroczysta msza święta w naszej kaplicy w Skajbotach.
  3. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania:
    • wspólnota męska – czwartek, godz. 20.00
    • wspólnota żeńska – piątek, po mszy świętej ok. 18.30. Temat spotkania: „Eucharystia źródłem życia”.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Krystian Mierzejewski (Klebark Wielki) i Malwina Bujniewicz (Olsztyn) – zap. 3.
  6. Prośba organizacyjno-porządkowa dotycząca cmentarza. Bardzo prosimy, aby nie pozostawiać zużytych zniczy obok grobów. Są niewidoczne i stanowią poważne zagrożenie, np. przy koszeniu trawy.
  7. W nowym Gościu Niedzielnym, warto przeczytać m.in. o tym, jak przekazywać wiarę w rodzinie.