IV Niedziela Wielkanocna (12.05.2019)

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości udzielenia sakramentu bierzmowania:
• Pani Joli Szczepańskiej, Panu Grzegorzowi Łabaczowi i całej scholi za prowadzenie śpiewu;
• pani Ewie Napiórkowskiej za pomoc w przygotowaniu młodzieży;
• służbie liturgicznej za piękną asystę;
• Rodzicom za świadectwo wiary i zaangażowanie w duchowe i organizacyjne przygotowanie do tego wydarzenia.

2. Młodzież, która w tym lub minionym roku przyjęła sakrament bierzmowania i wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Spotykamy się w najbliższą sobotę po mszy św. o godz. 18.00.

3. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszam na mszę świętą w najbliższy wtorek (14.05) o godz. 18.00. Po mszy świętej spotkanie organizacyjne.

4. W tym tygodniu:
• w poniedziałek (13.05) – wspomnienie NMP z Fatimy
• we wtorek (14.05) – święto św. Macieja Apostoła
• w czwartek (16.05) – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.

6. W najnowszym Gościu Niedzielnym:
• O tajemnicach fatimskich. Czy wszystkie zawarte w nich zapowiedzi się spełniły?
• Rozmowa z ks. Wojciechem Węgrzyniakiem o tym, jakich księży potrzebuje współczesny Kościół;
• o tym, co robił Breżniew w dniu zamachu na Jana Pawła II.