IV Niedziela Wielkiego Postu (11.03.2018)

1. Nasze parafialne rekolekcje potrwają do wtorku. Msze święte z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00. Spowiedź od godz. 18.45. Spotkania rekolekcyjne dla dzieci z naszej szkoły o godz. 10.00

2. Przypominam i gorąco zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

  • Gorzkie Żale – w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00;
  • Droga Krzyżowa – w piątki o 17.30.

3. W imieniu Dyrektor naszej szkoły, pani Jolanty Maciejewskiej serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Klebarku Wlk. W najbliższy wtorek, 13 marca od godz. 16.00 do 18.00 będzie możliwość zwiedzenia szkoły, rozmowy z panią dyrektor i nauczycielami oraz zapisania dziecka do szkoły lub przedszkola.

4. Polecam aktualny numer Gościa Niedzielnego. W nim m.in. kilka artykułów poświęconych naszemu nowemu biskupowi pomocniczemu ks. Januszowi Ostrowskiemu.

5. Młodzież i dzieci zapraszamy na drugą część warsztatów wykonywania palm wielkanocnych. Spotkanie w sobotę o godz. 14.00.

6. Także w najbliższą sobotę o godz. 18.30 kolejne spotkanie w ramach Laboratorium Wiary. Tematem spotkania będzie: „Rodzina w kulturze postmodernizmu”.