Pielgrzymka „Bractwa Przedmurza”

Pomyślnie zakończyła się II Piesza Pielgrzymka z Gietrzwałdu do Klebarka Wielkiego organizowana przez "Bractwo Przedmurza" i Parafię w Klebarku Wielkim. Pielgrzymka miała charakter pokutny. Pielgrzymowano w intencji zadośćuczynienia za zniewagi czynione Bogu i jako wynagrodzenie za popełniane grzechy, zwłaszcza aborcji. Modlono się o Boże Miłosierdzie dla naszego narodu. Serdecznie dziękujemy za możliwość przenocowania w szkole w Gietrzwałdzie oraz za miłe przyjęcie w Sanktuarium Opatrzności Bożej w Bartągu, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. i spędziliśmy noc. Ogromne podziękowania dla pracowników administracji państwowej i policji za umożliwienie przemarszu i zabezpieczenie trasy.
Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej III edycji pielgrzymki (termin po Uroczystości Podwyższenia Krzyża Św.). Trasa pielgrzymki wiedzie malowniczą trasą z Gietrzwałdu poprzez Bartąg do Klebarka Wielkiego.