Święto Miłosierdzia Bożego (28.04.2019)

1. Dziś zbiórka do puszek na rzecz Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

2. Jutro, w poniedziałek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. O godz. 18.00 msza święta, a po niej próba liturgiczna w kościele.

3. Spotkanie dla rodziców oraz dzieci pierwszokomunijnych we wtorek po mszy św. o godz. 18.00.

4. W środę rozpoczynamy maj. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00

5. W piątek, 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. jak w niedzielę, o godz. 9.00 i 11.00.

6. W sobotę, 4 maja św. Floriana męczennika, patrona strażaków. Msza święta w intencji naszych Strażaków o godz. 18.00.

7. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie przed mszą świętą.

8. Zapowiedzi przedślubne:
• Krzysztof Dziadura (Klebark Wlk) i Kamila Lęczkowska (Olsztyn – Matki Kościoła)
• Łukasz Chłosta (Klebark Wielki) i Barnadetta Kisiel (Białobiel)
• Józef Gulbiński (Patryki) i Natalia Wijas (Nowy Targ)
• Sebastian Łutaj (Skajboty) i Natalia Krom (Olsztyn – NSPJ)

9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień…