Święto Ofiarowania Pańskiego (02.02.2020)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy wczoraj pomogli w rozbieraniu choinek, żłóbka i sprzątaniu naszej świątyni.

2. Jutro, 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, patrona chorych na gardło. Po mszy świętej specjalne błogosławieństwo.

3. W środę po mszy świętej spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek oraz I-szy piątek miesiąca. W te dni wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pół godz. przed mszą św.

5. W piątek, 7 lutego rozpoczyna się w Olsztynie Tydzień Małżeństwa. W kościele akademickim w Kortowie msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Józefa Górzyńskiego, a zaraz po niej konferencja znanych vlogerów Moniki i Marcina Gomułków. Szczegółowy program całego tygodnia na naszej stronie internetowej.

6. W sobotę po mszy świętej spotkanie Laboratorium Wiary. Konferencję, pt: „Czy istnieje bariera między nauką i wiarą?” wygłosi nasz parafianin p. Bernard Chłosta. Temat ciekawy i bardzo ważny. Zapraszamy!