Uroczystość Chrystusa Króla (24.11.2019)

1. Codziennie do końca listopada modlimy się za naszych zmarłych poleconych w wypominkach. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie Msza święta za naszych zmarłych. Zachęcam do zamawiania intencji w tygodniu, a przede wszystkim udziału w Eucharystii także w tygodniu, tym bardziej, że msze święte w tygodniu są w ciepłej kaplicy Domu Pielgrzyma.

2. Uwaga młodzież! W piątek po mszy świętej spotkanie dla młodzieży (tej przed bierzmowaniem i tej już po bierzmowaniu). Grupa ma też swoją stronę Facebook’u: „Jogging za Jezusem”.

3. W sobotę po mszy świętej „Laboratorium wiary”. Temat spotkania: „II przykazanie Boże. Czym jest bluźnierstwo i krzywoprzysięstwo oraz o tym jak się modlić, by nie wzywać Pana Boga na daremno?”. Zapraszamy i cieszymy się ze wszystkich nowych uczestników.

4. W przyszłą niedzielę:
• o godz. 9.00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
• o godz. 11.00 msza św. także dla dzieci I-komunijnych, po której krótkie spotkanie z Rodzicami.

5. Polecamy Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020 rok. Jest także nowy numer małego Gościa z lampionem roratnim do samodzielnego złożenia.

6. Zapowiedzi: Stanisław Dobczyński (Silice) oraz Justyna Miluć (z parafii bł. Karoliny w Biskupcu).