Uroczystość Chrystusa Króla (25.11.2018)

1. Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu parafii do wizytacji kanonicznej i spotkanie z ks. Arcybiskupem. Szczególnie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła, i przygotowanie wspaniałego poczęstunku.

2. W piątek Uroczystość św. Andrzeja Apostoła – głównego patrona Archidiecezji Warmińskiej.

3. Zapraszam na codzienną modlitwę za naszych zmarłych. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 18.00 Msza święta gregoriańska. Msze święte w tygodniu są sprawowane w ogrzewanej kaplicy Domu Pielgrzyma.

4. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in. artykuł o rosnącej dyskryminacji chrześcijan w zachodniej cywilizacji, głos w dyskusji o szczepionkach: Pomagają czy szkodzą? oraz kalendarz ścienny na rok 2019.
Z kolei w najnowszym Małym Gościu lampion na tegoroczne Roraty, także ciekawy tekst o Duchu Świętym – jak rozpoznawać i wykorzystywać sygnały, które codziennie nam wysyła.