Uroczystość Chrystusa Króla (26.11.2017)

1. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii (także te anonimowe, które w ostatnim czasie wpłynęły na konto). Dziękuję także za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, którymi wspieramy nasze seminarium Hosianum. Pamiętajmy także w osobistej modlitwie o całej seminaryjnej wspólnocie, abyśmy dziś i w przyszłości mogli się radować z nowych gorliwych i oddanych Bogu i ludziom duszpasterzy.
Gorąco dziękuję ks. Hubertowi – rektorowi naszego seminarium i kl. Patrykowi za wspólną modlitwę i pomoc duszpasterską.

2. Codziennie do końca listopada modlimy się za naszych zmarłych poleconych w wypominkach. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie Msza święta za naszych zmarłych. Serdecznie zapraszam.

3. W czwartek Uroczystość św. Andrzeja Apostoła – głównego patrona Archidiecezji Warmińskiej. Zapraszam na mszę św. o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi 15 min przed mszą świętą. W. 1-szy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a także Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5. W przyszłą niedzielę o 9.00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych

6. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in. bardzo ciekawy artykuł o cennym darze wstydliwości, ale także o tym, komu i dlaczego zależy na tym, aby społeczeństwo pozbawić poczucia wstydu. Polecam także nowy grudniowy numer Małego Gościa wraz z adwentowym lampionem.

7. Wszystkie ogłoszenia także na stronie internetowej naszej parafii, pod adresem: www.parafiaklebark.pl