V Niedziela Wielkanocna (29.04.2018)

1. We wtorek rozpoczynamy maj. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00

2. W czwartek, 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. jak w każdą niedzielę o 9.00 i 12.00. Główne Uroczystości na mszy św. o godz. 12.00, po której złożenie kwiatów pod pomnikiem Pomordowanym i Prześladowanym Kapłanom i Ludowi Diecezji Warmińskiej. A następnie koncert Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego Pro Musica Aniqua. Serdecznie zapraszam!

3. W piątek, 4 maja św. Floriana męczennika, patrona strażaków. Msza święta w intencji naszych Strażaków o godz. 18.00, ale będziemy się także modlili w środę podczas Uroczystości 3-maja.

4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie przed mszą świętą.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in. reportaż z uroczystości święceń ks. bpa Janusza Ostrowskiego, nowego biskupa Warmińskiego.

6. Serdecznie dziękuję za wszelką troskę o parafię, Paniom Uli i Monice za wiosenne porządki w otoczeniu kościoła i plebani, Pani Brygidzie Iwanowskiej za piękne tulipany.