VI Niedziela Wielkanocna (06.05.2018)

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo majowe: w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00

2. We wtorek, 8 maja Uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski. Serdecznie zapraszam na mszę św. o godz. 18.00.

3. W sobotę o 11.00 spotkanie dla ministrantów. Natomiast wieczorem, po mszy św. ok. 18.30 spotkanie w ramach Laboratorium Wiary. Temat: „Kobieta i mężczyzna – skazani na siebie czy obdarowani sobą?”

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 próba dla dzieci I-komunijnych oraz spotkanie dla bierzmowanych. Obecność obowiązkowa.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in. o współczesnych uroczystościach pierwszokomunijnych oraz artykuł o prawie do życia dla każdego – refleksja w nawiązaniu do historii Alfiego Evansa, którego odłączono od respiratora.