Wielkanoc (01.04.2018)

1. Gorąco dziękuję naszemu chórowi za przepiękny śpiew, Liturgicznej Służbie Ołtarza za wspaniale przygotowaną liturgię Triduum Paschalnego, także naszej niezawodnej Straży Pożarnej. Za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego dziękuję paniom Joli i Eli oraz Panu Grzegorzowi.

2. W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego msze św. o godz. 6.00, 9.00 i 12.00

3. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę o 9.00 i o 12.00 oraz o 10.30 w Skajbotach.

4. W najbliższą sobotę o godz. 18.30 kolejne spotkanie Laboratorium Wiary. W ramach spotkania obejrzymy film z konferencją Marka Gungora z cyklu: „Przez śmiech do udanego małżeństwa”. Zapraszam wszystkich, starszych i młodszych małżonków i samotnych. Gwarantuję, że to będzie radośnie, ale i wartościowo spędzony wieczór.

5. W niedzielę za tydzień po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

6. Jeszcze raz dziękuję za składane na potrzeby parafii ofiary i za wszelką życzliwość.

7. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszam na msze św. o godz. 18.00.

8. Na półeczce obok ambony jest wyłożony nowy numer Gościa Niedzielnego. Cena 5 zł.

9. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzę nieustannego doświadczenia mocy Zmartwychwstałego i tego, co pięknie wyraził ks. Jan Twardowski:
„Czasem trzeba być przegranym, żeby zwyciężyć,
być ubogim, żeby coś dawać ludziom,
być bezużytecznym, żeby stać się światłem,
umrzeć, aby żyć.
A kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.