Wielkanoc (21.04.2019)

1. Gorąco dziękuję naszemu chórowi za piękny śpiew, naszym Panom z Liturgicznej Służby Ołtarza za wzorowo przygotowaną liturgię Triduum Paschalnego, naszej Straży Pożarnej. Panu Grzegorzowi Łabaczowi dziękuję za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, pani Eli Stachurskiej za zakup i przywiezienie pięknych kwiatów, i wszystkim Drogim Parafianom za liczny udział i zaangażowanie w przeżyciu Triduum Paschalnego.

2. Dziś msza święta jeszcze o godz. 11.00.

3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze święte jak w każdą niedzielę: o 9.00 i o 11.00 oraz o 12.30 w Skajbotach.

4. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 w Domu Pielgrzyma spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa! Wszystkich kandydatów do bierzmowania, którzy byli ochrzczeni poza naszą parafią proszę o dostarczenie świadectwa chrztu.

5. W sobotni wieczór w Wigilię Święta Miłosierdzia Bożego po mszy św. zapraszam na film „Faustyna”. Będzie to dobra okazja przypomnienia sobie Bożego orędzia przekazanego św. s. Faustynie i duchowego przygotowania do święta Miłosierdzia Bożego.

6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień…