Wniebowstąpienie Pańskie (13.05.2018)

1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe: w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. Jednocześnie trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

2. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek, 14 maja – święto św. Macieja Apostoła
  • w środę, 16 maja – święto św. Andrzeja.

3. Zbliżamy się do Uroczystości I Komunii świętej (niedziela – 27.05) oraz bierzmowania (środa – 30 maja). Dziś i w kolejne niedziele po mszy św. o godz. 12.00 próba dla dzieci I-komunijnych oraz spotkanie dla bierzmowanych. Obecność obowiązkowa.

4. Drogich Członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie jutro po mszy świętej o godz. 18.00.

5. W dniach 17-19 maja odbywać się będzie XVII Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego. W ramach Festiwalu w naszym kościele wystąpi Chór Kameralny „SAN” z Łodzi. Koncert odbędzie się w piątek, 18 maja na godz. 12.00. Szczegółowy plan całego Festiwalu jest zamieszczony na stronie naszej parafii.

6. W sobotę msza św. o godz. 13.00 w Bogdanach. Będziemy modlili się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców tej wsi. W tym dniu wyjątkowo nie będzie mszy św. w Klebarku.

7. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego