XIV Niedziela Zwykła (07.07.2019)

1. Serdecznie dziękuję Pani Danucie Buszmak, która od wielu lat tak pięknie troszczy się o kwiaty przy figurze św. Jana Pawła II, dziękuję także Paniom: Monice Heiden, Urszuli Krzebietka, Jadwidze Piętka, Genowefie Rutkowskiej i Teresie Waszczuk oraz Panu Maciejowi Wołyńskiemu za stałą troskę o naszą świątynię i jej otoczenie.

2. Zapowiedzi przedślubne:
◦ Natalia Maria Chmielińska, zam. w Klebarku Małym
◦ Adrian Berk, zam. w Olsztynie – zapowiedź II.

3. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii można jeszcze złożyć podpis pod projektem ustawy, która ma zapewnić ochronę dzieci i młodzieży przed deprawacją przez wprowadzanie do szkół tzw. "edukacji" seksualnej.

4. Polecam „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. teologiczne wyjaśnienie jak rozumieć i jak traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij”.

5. Intencje mszalne…