XIX Niedziela Zwykła (11.08.2019)

1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w niedzielę: o godz. 9.00 i 11.00.

2. W liturgii najbliższego tygodnia:
- w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe, a także Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Msza święta w środę jest odprawiana w intencjach, które składamy przed obrazem MB Nieustającej Pomocy;
- w sobotę wspomnienie św. Jacka , wielkiego misjonarza polskich ziem.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim Paniom, które troszczą się o porządek w naszej świątyni, jej otoczeniu oraz o świeże kwiaty do ołtarzy. Dziękuję również Panu Stefanowi Bodnarowi za przycięcie żywopłotu i krzewów przy kościele.

4. Rozpoczęliśmy prace na zadaszeniu obu zakrystii (wymiana pokrycia, nowa obróbka blacharska i rynny).

5. Polecam „Gościa Niedzielnego”. W najnowszym numerze płyta CD z pieśniami patriotycznymi i religijnymi.

6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzę błogosławionego tygodnia!