XXII Niedziela zwykła (02.09.2018)

1. Zapowiedzi przedślubne:
• Dariusz Wiśniewski (Klebark Wlk) – Irmina Danielewicz (Łomża) – zap. III
• Grzegorz Czajkowski (Klewki) – Natalia Szafryńska (Patryki) – zap. III

2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Zapraszam dzieci z rodzicami i dziadkami do modlitwy o Boże błogosławieństwo na rok szkolny 2018/19. Jutro nie będzie mszy św. o 18.00.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00. Po mszy Litania do Krzyża św.
W sobotę (8.09) święto Narodzenia NMP

4. Za tydzień uroczystości dożynkowe. Uroczysta msza święta o godz. 11.00.

5. W dniach 13-14. października (sobota-niedziela) organizujemy pielgrzymkę do Wilna. Koszt 300 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

6. Na finiszu są prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznej. Realne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną będą znane za rok. Planujemy jeszcze posadzenie tui, aby zasłonić panele od strony kościoła. W tym tygodniu została również pomalowana zakrystia. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na nasz kościół.

7. Jest nowy numer Gościa i Małego Gościa Niedzielnego. W Gościu Niedzielnym m.in. o Kościele, który nie jest martwą religią Księgi, ale żywym organizmem, a także o drastycznie wzrastającej liczbie nastolatków, którzy podejmują próby samobójcze.

8. W kruchcie głównego wejścia są wyłożone książki o tematyce religijnej. Książki są za darmo. Bardzo proszę brać i czytać.