XXVI Niedziela Zwykła (30.09.2018)

1. Od jutra rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17.30. W niedzielę różaniec o godz. 8.30.1. Od jutra rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17.30. W niedzielę różaniec o godz. 8.30.
2. W najbliższym tygodniu przypada:

  • w poniedziałek (1.10) – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • we wtorek (2.10) – wspomnienie Aniołów Stróżów;
  • w czwartek (4.10) – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • w piątek (5.10) – wspomnienie św. Faustyny

3. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00.
4. Obok „Laboratorium wiary” chcemy raz w miesiącu organizować „Spotkania z dobrym filmem”. Pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę po mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam.
5. Warmińska Szkoła Biblijna rozpoczyna kolejny cykl pracy. Wszystkim zainteresowanym pogłębianiem znajomości Pisma Świętego serdecznie to dzieło polecam. Szczegóły na ulotkach obok „Gościa Niedzielnego”. Szczegóły na stronie: www.biblia.warmia.pl
6. Polecam nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”