XXVII Niedziela Zwykła (06.10.2019)

1. Dziś w naszej Archidiecezji przeprowadzana jest zbiórka do puszek na budowę Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci. Powstające w Olsztynie Hospicjum będzie pierwszą tego typu placówką w naszym województwie, w której opiekę znajdą całe rodziny od chwili diagnozy dziecka do momentu jego wyzdrowienia lub śmierci, a także w czasie przeżywania żałoby po jego odejściu. Bóg zapłać za ofiary.

2. Członków Rady Parafialnej serdecznie zapraszam na spotkanie. Jutro po mszy świętej o godz. 18.00.

3. Wspólnota Żywego Różańca przeżywa w tym roku 20-tą rocznicę swojego istnienia. We wtorek po mszy świętej spotkanie wszystkich członków i tych, którzy chcieliby włączyć w to dzieło modlitwy różańcowej. Spotkanie po mszy św. o godz. 18.00

4. W sobotę spotkanie Laboratorium wiary. Temat: „Sumienie. Jak się o nie troszczyć?”. Zapraszam po mszy św. o godz. 18.00.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze m.in.
• o tym, jak bł. Ks. Michał Sopoćko postrzegał s. Faustynę,
• oraz o historii i mocy modlitwy różańcowej.