XXVIII Niedziela Zwykła (14.10.2018)

1. Dziś dzień papieski. W całej Polsce wspieramy „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , czyli fundusz stypendialny dla młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Ofiary można składać do specjalnych puszek przy wyjściach z kościoła.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 8.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Jutro przypada Dzień Dziecka Utraconego. Rodziców z bolesnym doświadczeniem utraty dziecka, a także ich przyjaciół zapraszam na spotkanie modlitewne do Gietrzwałdu! Rozpoczynamy różańcem o godz. 17.15. O 18.00 msza święta, po której procesja ze zniczami do Kaplicy Dziecka Utraconego. W związku z tym nie będzie różańca i mszy świętej w naszym kościele.

4. W najbliższą sobotę, 20.10 wspólne spotkanie formacyjne dla kandydatów bierzmowania ich rodziców oraz rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszam na mszę św. o godz. 18.00, po której odbędzie się spotkanie.

5. Polecam Gościa Niedzielnego. Najnowszy numer poświęcony jest św. Janowi Pawłowi II z racji przypadającej w tym roku 40. rocznicy wyboru na stolicę piotrową.