XXXI Niedziela Zwykła (04.11.2018)

1.    W następną niedzielę będziemy obchodzić 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Już w sobotę, 10 listopada zapraszam na mszę św. Mszę św. w intencji poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny, po której o godz. 19.00 rozpocznie się wieczór patriotyczny (w programie: prelekcje naszych parafian, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, rozmowy przy kawie i cieście. W niedzielę, 11 listopada, główne obchody na mszy św. o godz. 11.00. Po mszy uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem „Pomordowanym i Prześladowanym Kapłanom i Ludowi Diecezji Warmińskiej”.

2.    Serdecznie dziękuję Drogim Parafianom, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie zbiórki do puszek na utrzymanie naszego cmentarza. Bardzo gorąco dziękuję także wszystkim ofiarodawcom. Zebraliśmy ponad 1.700 zł.

3.    Zapraszam na msze święte gregoriańskie codziennie o godz. 18.00 Kwadrans przed mszą świętą odmawiamy koronkę powierzając naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

4.    Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego, tym bardziej, że w najnowszym numerze jest artykuł o  uczniach naszej szkoły.