XXXIII Niedziela Zwykła (17.11.2019)

1. W ubiegłą niedzielę na tzw. tacę inwestycyjną zebraliśmy 1.450 zł. Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

2. Przez cały listopad odprawiamy mszę św. gregoriańską za naszych zmarłych. Przed mszą świętą, o godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach.
Msze św. w tygodniu w ogrzewanej kaplicy Domu św. Mikołaja. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W najbliższą sobotę (23.07) w Centrum Kongresowym Arena-Ostróda spotkanie młodych. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii. Wyjazd spod kościoła o godz. 9.30, powrót ok. godz. 17.00. Zapisy telefonicznie lub na maila u ks. Proboszcza.

4. Także w najbliższą sobotę po mszy świętej spotkanie Laboratorium Wiary. Temat spotkania: „II przykazanie Boże. Czym jest bluźnierstwo i krzywoprzysięstwo oraz o tym jak się modlić, by nie wzywać Pana Boga na daremno?”. Zapraszamy i cieszymy się ze wszystkich nowych uczestników.

5. Polecamy Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze m.in.:
• wywiad z Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie historii jej życia powstał film: „Nieplanowane”;
• tekst Franciszka Kucharczaka: o tym, jak rozmawiać z dziećmi, którzy żyją ze swoimi partnerami bez ślubu;
• także o tym, dlaczego Anioł Stróż nie chronił o. Pio;