XXXIII Niedziela Zwykła (18.11.2018)

1. Codziennie przez cały listopad modlimy się za bliskich naszemu sercu zmarłych. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych poleconych w modlitwie wypominkowej. O 18.00 Msza święta gregoriańska. Serdecznie zapraszam.

2. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy m.in.:

  • we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego
  • w środę – Ofiarowanie NMP
  • w czwartek – św. Cecylię – patronkę chórów i muzyki kościelnej

3. Wszystkim Rodzicom kandydatów do bierzmowania oraz Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziękuję za udział we wczorajszym spotkaniu, a przede wszystkim za świadectwo i zaangażowanie w duchowy rozwój swoich dzieci. W tym roku do bierzmowania przygotowuje się 28 osób oraz a do I Komunii 6-ro dzieci. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. W najbliższą sobotę kolejne spotkanie „Laboratorium wiary”. Tym razem będzie to wieczór z dobrym filmem.

5. Naszemu Pasterzowi, Księdzu Arcybiskupowi Metropolicie Warmińskiemu dziękujemy za wspólną modlitwę, wygłoszone Słowo Boże, zapewniamy o modlitwie, także tej osobistej i prosimy o pasterskie błogosławieństwo.

6. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym m.in.

  • o ruchu charyzmatycznym w Kościele katolickim
  • oraz o tym, jak współpracować z Bogiem mimo słabości