Zesłanie Ducha Świętego (09.06.2019)

1. W tym tygodniu:
• w poniedziałek (10.06) – święto NMP Matki Kościoła
• w czwartek (13.06) – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

2. Jutro po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam!

1. Od poniedziałku do piątku dla dzieci pierwszokomunijnych trwa Biały Tydzień. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych wraz z rodzicami i całymi rodzinami.

2. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii świętej.
W piątek od godz. 17.30 spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców.

3. Zapowiedzi przedślubne:
• Mateusz Piotr Buchowski – zam. Patryki
oraz Joanna Szoprun zam. w Kraskowie k/Kluczborka (zap. 2)

4. Bardzo dziękuję:
• p. Adamowi Majewskiemu za pomalowanie poręczy przy wejściu do Kościoła oraz altany przy kościele.
• Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za bardzo gruntowne posprzątanie naszej świątyni,
• Dziękuję p. Aureli, p. Monice, p. Uli, P. Jadzi, p. Uli, p. Bogusi, i wszystkim którzy troszczą się o otoczenie naszego kościoła.

5. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego wraz z płytą CD z przemówieniami Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski. Zadziwiające, jak bardzo aktualne są dziś papieskie słowa sprzed 40 lat.