29. Niedziela zwykła (20.10.2024)

Jeżeli czasem Pan Bóg daje Tobie ostatnie miejsce, to tylko dlatego by Cię na uczyć jak zajmować PIERWSZE . A jeżeli znajdziesz się na jakimś pierwszym miejscu, pamiętaj, żebyś je przyjmował nie jako wywyższenie, ale jako okazja do służby.

1. Serdecznie dziękuję wszystkim Paniom za piątkową akcję grabienia liści. Porządki planujemy także w najbliższą sobotę. Zapraszam również Panów do pomocy przy porządkowaniu wieży. Zaczynamy o godz. 9.00.
  2. Dziś po mszy o 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Zapraszamy na wspólny różaniec. W dni powszednie o 17.30, w niedzielę o 8.30. Dzieci zapraszamy szczególnie w piątki.
  4. W czwartek po mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej. A o godz. 20.00 spotkanie wspólnoty męskiej.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. Dziś w „Gościu Niedzielnym” o życiu i nauczaniu bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  7. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na „wypominki” oraz na msze św. za zmarłych. Podobnie jak w latach ubiegłych, proszę zapisać wybrany dzień tygodnia (od poniedziałku do soboty), w którym chcemy, aby odczytane były imiona naszych zmarłych.