3. Niedziela Adwentu (13.12.2020)

  1. Rekolekcje adwentowe, które dziś rozpoczęliśmy potrwają do wtorku. Msza święta z nauką rekolekcyjną o godz. 18.00. Spowiedź od 17.30. Ofiary, które w poniedziałek i wtorek złożymy na tacę będą wyrazem naszej wdzięczności ks. Rekolekcjoniście.
  2. Dziś po mszy świętej o 12.30 spotkanie dla rodziców dzieci I-szo komunijnych.
  3. Opłatki i świece na stół wigilijny do nabycia po każdej mszy świętej.
  4. W czwartek odbyło się pierwsze spotkanie męskiej wspólnoty różańcowej. Wszystkich panów chętnych do wspólnej modlitwy zapraszamy w czwartki o godz. 20.00 do kaplicy seminaryjnej.
  5. W piątek zostały zakończone prace na wieży kościoła. Wszystkie ubytki zostały uzupełnione. Prace prowadziła firma Alpina, ta sama, która niedawno przeprowadzała remont na wieży olsztyńskiej katedry. Zostały także uzupełnione uszkodzone dachówki nad prezbiterium. Koszt prac po dżentelmeńskiej rozmowie i uzgodnieniach współpracy w przyszłości wyniósł 7700 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na tacę lub wpłacane na konto parafii.
  6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Serce Warmii” – pismo kleryków naszego seminarium. W tym ostatnim numerze duży artykuł na temat formacji I roku w Klebarku Wielkim.
  7. Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.parafiaklebark.pl