4. Niedziela Adwentu (19.12.2020)

1. Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu świątyni na święta:
    • Paniom: Monikom, Gieni, Teresie, Beacie za solidne jak zawsze wysprzątanie kościoła;
    • Panom: Januszowi, Tomaszowi, Piotrowi i Dawidowi za przywiezienie i ustawienie choinek.
  2. Uwaga! Jutro i pojutrze (poniedziałek i wtorek) nie będzie mszy świętej.
  3. W środę od 13.00 odwiedziny chorych. Bardzo proszę zgłaszać osoby chore i w podeszłym wieku, które chciałyby przed świętami skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć komunię świętą.
  4. W czwartek Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnia msza św. roratnia o godz. 8.00. Po zmierzchu zasiądziemy do Wigilijnej Wieczerzy. A potem zapraszam na pasterkę. W tym roku będą dwie pasterki: o godz. 22.00 i 24.00.
  5. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia msze święte o godz. 11.00 i 12.30 (nie będzie mszy św. o godz. 9.00). W drugi dzień Świąt, jak w niedzielę, o godz. 9.00, 11.00 i 12.30.
  6. Polecamy nowy świąteczny numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł. Jest już także nowy numer Małego Gościa.