Święto Świętej Rodziny (27.12.2021)

  1. Dziś o godz. 16.00 w kościele różaniec w intencji śp. Adama Majkowskiego.
  2. W czwartek, 31 grudnia o godz. 18.00 msza święta dziękczynna za wszelkie łaski kończącego się 2020 r.
  3. W piątek, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte o godz. 11.00 i 12.30. Uwaga, nie będzie mszy świętej o godz. 9.00.
  4. Sobota, 2 stycznia – I-sza soboty miesiąca. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec, okazja do spowiedzi. W tym dniu będziemy w naszej parafii gościli Grzegorza Kasjaniuka, dziennikarza Radia Olsztyn, autora książek, który podzieli się świadectwem wiary, zawierzenia Maryi i praktyce pierwszych sobót miesiąca.
  5. Jest jeszcze kilka egzemplarzy świąteczno-noworocznego numeru Gościa Niedzielnego.
  6. Obok Gościa Niedzielnego jest wyłożony tekst obrzędu poświęcenia rodziny i domu. Od dziś po każdej niedzielnej mszy świętej jest możliwość poświęcenia przyniesionej wody, którą wykorzystamy do poświęcenia swoich domów.