1. Niedziela Wielkiego Postu

 1. Z całego serca zapraszam do wspólnej modlitwy i rozważania męki Pańskiej w naszym kościele. Niech udział w nabożeństwach pasyjnych zbliża nas, nasze rodziny i całą naszą parafię do Pana Boga:
 2. Droga Krzyżowa – w piątki o 17.30.
 3. Gorzkie Żale – w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00.
 4. W całej diecezji rozpoczyna się dziś akcja wsparcia dla Ośrodka Rekolekcyjnego w Nowym Kawkowie. To ważne miejsce na duchowej mapie naszej diecezji. Każdego roku ponad 1000 osób; dzieci i młodzieży uczestniczy w wakacyjnych rekolekcjach lub dniach skupienia w ciągu całego roku. Dom potrzebuje rozbudowy i kapitalnego remontu. Organizatorzy akcji proszą o przynoszenie starych, zepsutych telefonów, smartfonów i tabletów. W ramach recyklingu za każdą sztukę takiego sprzętu ośrodek otrzyma 2 zł. Zachęcam do wspierania tego miejsca na każdy możliwy sposób. Więcej informacji na plakatach, ulotkach i w Gościu Niedzielnym.
 5. Witamy wszystkich nowych członków na parafialnej grupie Whatsapp. I zapraszamy kolejne osoby. Wystarczy wysłać sms do ks. Radka lub ks. Wojsława.
 6. Zachęcamy do lektury:
  „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in.:
  – głębokie rozważania rekolekcyjne z ks. F. Blachnickim (twórca ruchu oazowego, w tym roku obchodzimy 100-lecie jego urodzin);
  – bardzo ciekawe artykuły o kondycji naszej wiary w czasie pandemii, o katechezie i przyszłości Kościoła
  Są także nowe numery „Małego Gościa” i „Miłujcie się”. Cena 5 zł.